Sipariş teslimatı hangi kargo ile yapılmaktadır ?

 

 

Siparişlerin teslimatı Sürat Kargo ile yapılmaktadır.

 

 

Siparişimin ödemesini Ürünü teslim alırken Kapıda yapabilirmiyim ?

 

 

İsterseniz ödemenizi ürünü teslim alırken kapıda Nakit ya da Kredi Kartı ile (tek çekim) yapabilirsiniz.(Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli 5,5 TL dir.)

 

 

Teslimat süresi kaç gündür ?Ürün kargoya verildikten sonra ortalama 4 ila 6 iş günü içerisinde teslimatı yapılır.
(Merkeze uzak olan ve nüfusu az olan ilçelerde teslimat haftanın belli günleri olabilir.)Sipariş ne zaman kargoya verilir ?Ürünlerimizin büyük bir kısmı 12:00 ye kadar sipariş verilmişse aynı gün, 12:00 den sonra sipariş verilmişse ertesi günü kargoya verilir. Kişiye özel tasarımlı ürünlerin kargoya veriliş süresi 1-2 günü bulabilir.
Resmi tatile ve hafta sonu tatiline denk gelen günlerde ürün tatil ertesi ilk gün kargoya verilir.Siparişin takibi nasıl yapılabilir ?Siparişiniz kargoya verildiği zaman sitemizde bulunan https://www.sepettengelsin.com/siparistakip.aspx#/Hesabim-Anasayfa linkinden E-Posta adresinizle sipariş numaranızı girerek kargonuzu takip edebilirsiniz.


E-Posta adresinizi yazmadıysanız bizimle irtibata geçerek Kargo takip numarası alabilirsiniz.Farklı bir kargo ile ürün istenilebilir mi ?Herhangi bir sebepten dolayı farklı bir kargo firması tercih edilmek istenirse; telefonla (0544 812 93 83) irtibata geçmeniz gerekir.Kargo firması değişikliğinde ekstra ücret talep edilebilir.


Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR